Měření přístrojem Supertronic - Supertronic je elektronický přístroj, který využívá principu metody EAV (elektroakupunktura dle Dr. Volla) a zjišťuje pomocí měření přesně definovaných akupunkturních bodů energetický stav akupunkturních drah, vnitřních orgánů, jež jsou s těmito drahami spojeny, a také stav anatomicky či funkčně souvisejících tkání.
Naměřené hodnoty nám umožňují rozpoznat, zda se orgány, funkční systémy či tkáně nacházejí ve stavu podráždění, zánětu, normální adaptační funkce nebo degenerativním stavu.

Nabízíme regenereační krémy i ve velkém balení!

Novinky-úžasný tělový olej a  šampony na ošetření valsů a vlas. pokožky, regenerační mýdla . 

Absolvovala jsem odborné sympozium Universum s tématem "Nemoci třetího milenia". 

Výběr nejvhodnějšího produktu pro Vaše zdraví, pomoc při řešení problémů.

Grepofit spray - aplikace do dutiny ustní při bolestech v krku  

čaj GABA /sniž. krevního tlaku, stimulace pozornosti, pomoc při snižování nadváhy, posílení imunity, relax. svalstvao, odbouráníá alkoholu v krvi, zlepšení spánku...  /

Ráda Vás seznámím s bioinformačními produkty Energy - přírodními  produkty, které pomáhají. 

Filozofie firmy Energy je založená na celostním přístupu k člověku a chápe tělo i mysl jako propojené součásti jednoho energetického systému. Optimální spolupráce obojího je pak základním předpokladem zdraví celého organismu. Důraz se klade tedy nejen na prevenci jednotlivých zdravotních problémů, ale snažíme se zaměřit pozornost každého klienta do jeho vlastního středu.