Kosmetika Skeyndor-krása ze slunného Španělska

Základní ošetření od 500 Kč.

Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány.Kosmetika SKEYNDOR je v České a Slovenské republice distribuována od roku 2003.
Získala spokojené odběratelky po celém tomto území. SKEYNDOR můžete nyní najít ve více než 350 salonech v Čechách a v 80 salonech na Slovensku.
Kosmetika SKEYNDOR se zabývá péčí o celé tělo.
Zajímá se o veškerou problematiku mladé či stárnoucí pleti. Správným používáním obličejové a tělové kosmetiky můžete docílit opravdu viditelných změn.  Vlivem špatného životního prostředí, stresu či nesprávné stravy naše pleť strádá a bez náležité ochrany a péče předčasně stárne či trpí různými kožními chorobami.
Věřte, že každý problém se dá řešit, stačí jen chtít. SKEYNDOR se vyrábí ve Španělsku blízko Barcelony. Veškeré látky obsažené v přípravcích jsou čistě přírodní, pocházejí převážně z rostlin, hlavně mořských řas, bylin a v neposlední řadě z ovoce. 
Prodává se v 18 zemích, které se nacházejí v Severní Americe, v zemích Evropské unie, Asii, Austrálii a na Blízkém východě. Téměř šest tisíc salonů SKEYNDOR se nachází pouze ve Španělsku a dalších 13 tisíc po celém světě.
V roce 2002 byla značka SKEYNDOR zvolena španělským obchodním tiskem druhou firmou s nejvyšším obratem ve Španělsku v oblasti estetické kosmetiky a podle výzkumu kosmetických terapeutů má vedoucí pozici na trhu v oblasti vztahu cena - kvalita.