lákavé novinky

20.03.2013 00:00

MICROBLADING - vláskování obočí - řešení pro vaše obočí / permanentní tetování obočí / od 2.800 Kč

Nyní nabízíme 3 typy ošetření na hubnutí, pro zpevnění postavy,relaxační.Vše lze účinně spojit s následnou masáží, lymfodrenáží nebo zábalem.

Tělové zábaly na redukci tukových zásob - ošetření Gernétic -"buněčný trenér" pro vaše tělo!

Nově nabízíme ošetření rukou - včetně oblíbeného parafínového zábalu již od 80 Kč

 

Nově nabízíme ošeření bandážemi Arosha-viditelný úbytek cm,odvodnění a boj s tvrdou celulitidou-úžasné ošetření pro vás!!!Obj.a info 602659964

 masáž selenitovými tyčinkami 

Kámen v sobě nese otisk všeho, co se kdy na světě událo. Selenit ale dosahuje i do dalších životů a velice dobře poslouží, chcete-li zjistit, jaký pokrok už jste udělali. Současně odhaluje plán, podle nějž se odehrává váš nynější život od chvíle, kdy jste opustili stav mezi životy. Vyjevuje všechny problémy, jejichž důsledky na vás dosud působí, a ukazuje, jak je nejlépe vyřešit. Lze jej použít k věštění budoucnosti z koule, případně abyste se ujistili, co přesně se odehrálo v minulosti.V duševní rovině pomáhá selenit při vynášení soudů a schopnosti proniknout do jádra věcí. Mentálně nabízí uklidnění zmatků a napomáhá hlubšímu pohledu. Přináší porozumění dějům, jež se odehrávají v podvědomí. Dokáže rozptýlit a stabilizovat nevyzpytatelné city.

Cvičení na VIBROPLATE plošině  - poradenství v oblasti zdravého životního stylu 

slevy při zakoupení permanentky - první ukázkové cvičeníz darma!!!

Cvičení na těchto strojích je až třikrát účinnější než na většině strojů v posilovnách.

Nyní nově nabízíme 3 typy cvičení s instruktáží-na hubnutí, pro zpevnění postavy,relaxační.Vše lze účinně spojit s následnou masáží, lymfodrenáží nebo zábalem. Slevy při zakoupení permanentky!

V Y Z K O U Š E J T E!!!!

Jak pomáhá cvičení na vibromasážních strojích?

Změny k lepšímu na své postavě poznáte, i když cvičíte třeba jen třikrát týdně v krátkých intervalech.

Pravidelné cvičení posiluje svaly a zvyšuje celkovou pružnost a tělesnou hybnost, zlepšuje krevní oběh a umožňuje posílit a zlepšit metabolismus i lymfatický systém, což napomáhá při redukci váhy.

Již před 50-ti lety se profesor W. Bierman z tehdejší NDR zabýval vlivem vibrací na lidské tělo a objevil : “Advanced Vibration Technology“. Na základě Advanced Vibration Technology fungují i naše vibrační posilovací stroje VibroGym a jsou konstruovány tak, aby maximálně přenášely vibrace do svalů, což je nutí reflexivně se stahovat.

 

Další novinka v našem salonu - brazilská depilace novou, revoluční metodou - pod vedením Manuela Fernándeze, jednoho z nejuznávanějších profesionálů v oblasti depilace jsem absolvovala úžasný kurz se zaměřením na depilaci citlivých partií mužů i žen ! 

Moji milí, absolvovala jsem pro vás úžasný seminář Gernétic - "Vitalizační masáž těla s využitím meridiánových drah".Srdečně vás zvu - je to opravdu nádhera - pohoda a ozdravení v dnešním uspěchaném světě...

Sleva 25% na všechna tělová ošetření firmy Dermic!!!

Revoluční neinvazivní ošetření bez injekcí a vedlejších účinků s porovnatelnými výsledky jako s botulotoxinem nyní za speciální cenu.

Ošetření MESOBOTOX, které bojuje proti vráskám a ochablosti pleti bez použití jehel nabízíme  za zvýhodněnou cenu jen 1.590 Kč!

Jedinečné ošetření pro zkrášlení toho nejcennějšího - Vašeho úsměvu, Vám nabízíme rovněž za skvělých 590 Kč!

Dárky ke každému ošetření!

 

 

 

 
Zpět